Specjalista ds. informatyki śledczej (Nr ref. SIŚ 0717)

    Kluczowe zadania na tym stanowisku to:

    • pozyskiwanie materiału do analizy z systemów, nośników danych oraz sieci;
    • odzyskiwanie danych w przypadku ich usunięcia lub uszkodzenia nośnika;
    • analiza danych na potrzeby ekspertyz;
    • przygotowywanie ekspertyz z zakresu informatyki śledczej.

    • potrafisz wykazać praktyczne doświadczenie w zakresie informatyki śledczej;
    • znasz narzędzia stosowane w informatyce śledczej;
    • potrafisz zbierać materiał dowodowy z systemów i nośników;
    • umiesz odzyskiwać dane z nośników;
    • umiesz przetwarzać i analizować duże ilości danych;
    • dobrze orientujesz się w zagadnieniach dotyczących bezpieczeństwa IT;
    • możesz wykazać się praktyczną znajomością sieci TCP/IP;
    • znasz zagadnienia związane z bezpieczeństwem sieci wifi;
    • masz umiejętność analitycznego myślenia;
    • potrafisz i lubisz pracować w zespole.

    Dodatkowym atutem będą:

    • doświadczenie we współpracy z organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości;
    • umiejętności z zakresu budowy sieci bezprzewodowych 2.4/5 GHz oraz GSM;
    • praktyczna wiedza z zakresu analizy i propagacji sygnału radiowego;
    • znajomość języków skryptowych (Python, Ruby, PowerShell, bash);
    • znajomość relacyjnych baz danych;
    • praktyczna znajomość rozwiązań bezpieczeństwa systemów końcowych (antywirusy, HIPS, DLP, logi systemowe).

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • możliwość realizacji własnych zainteresowań związanych z profilem pracy;
    • dostęp do informacji o najnowszych wydarzeniach związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa;
    • udział w nowatorskich międzynarodowych projektach we współpracy renomowanymi światowymi ośrodkami;
    • udział w krajowych i międzynarodowych spotkaniach, seminariach i konferencjach;
    • szkolenia w zakresie bezpieczeństwa;
    • pakiet socjalny (opieka medyczna, MultiSport).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV oraz list motywacyjny na adres email [email protected] W tytule wiadomości wpisz numer referencyjny stanowiska: SIŚ0717. Dokumenty opatrz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

W przypadku pozytywnej weryfikacji nadesłanej aplikacji, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy. Powodzenia!